Hizmet Şartları

Dahayakincekici.com, sitemiz üzerinden online görüşme yaparak ya da çekici firması çağrı merkezimizi arayarak çekici hizmeti isteyen kullanıcılarla çekicileri buluşturan bir web sitesidir. Müşterilere Çekici iletişim bilgilerini vererek hem müşteriye daha yakın çekiciyi yönlendirmek hem de çekiciye gelir elde etme imkânı sunmaktadır.

Dahayakincekici.com yönlendirdiği müşterilerden ya da çekicilerden kesinlikle sorumlu değildir. Gerçekleşen pazarlıkta ya da anlaşmazlıkta dahayakincekici.com kesinlikle taraf değildir.

Dahayakincekici.com yönlendirdiğimiz işlerden doğan, çekicinin elde ettiği gelirlerden hizmet bedeli almaz. 

Dahayakincekici.com, çekici hizmeti almak isteyen kullanıcılarla çekicilerin arasında gerçekleşen iletişimi sağlar. Çekicilerle anlaşmamız gereği edindirdiğimiz müşterilerden bizlere bir hizmet bedeli ödemezler ve bunu asla kullanıcılara ( çekim hizmeti isteyen müşterilere ) yansıtmazlar.

Dahayakincekici.com’ un kullanıcılarla ( çekici hizmeti almak isteyen ya da alan ) hiç bir alışverişi olmamakla beraber gelirlerini çekiciler üzerinden web sayfası,sayfaları kullanım bedeli adı altında  Yıllık 65 usd üyelik ücret bedeli esasıyla sağlamaktadır..